Kolorowa OLFA

 

Niestandardowe kolory rękojeści noży krążkowych  to odpowiedź firmy OLFA na rynkowe trendy kolorystyczne. W efekcie, w ofercie noży krążkowych pojawił się model RTY-2/C w kolorach różowym, purpurowym i morskim. W przypadku koloru różowego – to również efekt kampanii edukacyjnej w zakresie profilaktyki raka piersi, znajdującej szeroki odzew wśród fanek quiltingu. Tych noży nie mamy w ofercie – ich odpowiednikiem jest w naszym magazynie żółto-czarny nóż RTY-2/NS.

Jeśli chodzi o segment DIY to nowe kolory rękojeści modeli L-7 i L7-AL to efekt akcji promocyjnej OLFA na własnym rynku. Zespół OLFA prowadził tam program z telewizyjnym kanałem DIY i kolory wybrane do tego projektu dobrane zostały zgodne z kolorystyką najpopularniejszych w Japonii  elektronarzędzi - firm Hitachi, Makita i Bosch. Pozostały z akcji promocyjnej zapas kolorowych narzędzi – w atrakcyjnej cenie, został przeznaczony na rynki zagraniczne, w tym również na rynek polski.
 
W przyszłości, trend nowych kolorów OLFA będzie się utrzymywać w segmencie narzędzi Rotary, natomiast w segmencie DIY firma OLFA będzie się koncentrować jednak na rozwijaniu marki w kolorze żółto-czarnym.