Promocja

OLFA model L-7 kolor

Dla zwrócenia szczególnej uwagi na model L-7/L7-AL  firma OLFA oferuje limitowaną, atrakcyjną cenowo kolorową  serię tego modelu. Zarówno model L-7 jak i L7-AL oprócz klasycznej czarno-żółtej rękojeści dostępne są jeszcze w 3 innych wersjach kolorystycznych,  w których kolor czarny został zastąpiony kolorami - różowym, niebieskim i ciemnozielonym. Dodatkowo atrakcyjność tych narzędzi zwiększa fakt, iż zostało w nich zamontowane jedno z ostrzy specjalnych - Speed Blade z fluorowaną krawędzią tnącą o symbolu LFB.

Jeśli chodzi o segment DIY to nowe kolory rękojeści modeli L-7 i L7-AL to efekt akcji promocyjnej OLFA na własnym rynku. Zespół OLFA prowadził tam program z telewizyjnym kanałem DIY i kolory wybrane do tego projektu dobrane zostały zgodne z kolorystyką narzędzi z segmentu Power Tools (czyli Elektronarzędzia )  w Japonii  - takich firm jak Hitachi, Makita i Bosch. Pozostały z akcji promocyjnej zapas kolorowych narzędzi – w atrakcyjnej cenie, został przeznaczony na rynki zagraniczne.

W przyszłości, trend nowych kolorów OLFA będzie się utrzymywać tylko w segmencie Rotary, natomiast w segmencie DIY firma OLFA będzie się koncentrować jednak na  rozwijaniu marki w kolorze żółto-czarnym.

Specjalne ostrze LFB to ostrze, którego krawędź tnąca - poddana dwustopniowemu honowaniu, wzbogacona została jeszcze o powłokę z fluorowanego polimeru. Niskie tarcie powłoki polimerowej na krawędzi ostrza skutkuje zmniejszeniem siły potrzebnej do przecięcia materiału, płynnym cięciem i długim utrzymywaniem się wyjątkowej początkowej zdolności przecinania. Tego typu technologia wykorzystywana jest m.in. przy produkcji nożyków do golenia.

Oferta limitowana, kto pierwszy ten lepszy !

OLFA model L-7

OLFA model L-7

Nowy nóż segmentowy z otworem w rękojeści