Dobre rady Anny Sławińskiej

Anna Sławińska to quilterka i nauczycielka, właścicielka założonej w 2013 roku, pierwszej w Polsce Szkoły Patchworku, w ramach której przeprowadziła ponad 150 kursów patchworkowych. Jedna z założycielek, Stowarzyszenia Polskiego Patchworku.
Szyje patchworki już ponad 35 lat. W swoim dorobku ma wiele indywidualnych i zbiorowych wystaw patchworkowych w kraju i za granicą. W 2016 roku, jej praca zatytułowana „Mgławica Trójlistna Koniczyna” była wystawiana na największej w Europie wystawie patchworkowej w Birmingham w kategorii Fine Art
Quilt  Masters - wśród 20 najwyżej ocenionych quiltów.
Najbardziej
lubi nurt quiltu artystycznego, a w nim techniki „confetti” oraz „stitch and slash”. Obydwie pozwalają na malarskie podejście do szycia obrazów z tkaniny. Lubi eksperymenty z tkaniną. Pociąga ją też recycling art, w ramach którego stworzyła swoją własną technikę nazwaną „łaciaki”. Szczyci się tym, że w ten artystyczny sposób daje drugie życie niepotrzebnym ubraniom.


Inżynierskie wykształcenie Anny Sławińskiej i jej przeogromne quilterskie doświadczenie sprawia , że będąc od lat użytkowniczką  narzędzi OLFA,  jest dla nas nieocenioną ich recenzentką. Bardzo sobie cenimy jej spostrzeżenia i uwagi, a możliwość przekazywania tej wiedzy innym użytkownikom za pośrednictwem naszej strony,  jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji.

 

A wszystkie "Dobre rady" możecie znaleźć  tutaj.