Premiera książki Marzeny Krzewickiej pt.: "Tekstylne Manipulacje"

13 grudnia br. miała miejsce oficjalna premiera najnowszej książki Pani Marzeny Krzewickiej, znanej autorki patchworków oraz quiltów. Książka nosi tytuł " Tekstylne manipulacje. Techniki które warto poznać" i została wydana pod szyldem wydawnictwa FIBRUM.
Książka składa się z trzech części. Pierwsza to przypomnienie najważniejszych spraw związanych z szyciem, a przynajmniej z technikami krawieckimi. Druga część zatytułowana jest „Nietypowe łączenia, nietypowe materiały”, natomiast trzecia „Patchwork/quilt w 3D”. Łącznie w tych dwóch częściach jest 17 rozdziałów. Każdy rozdział to jedna technika ukazana czasami w kilku wersjach. Technika, którą można wykorzystać zarówno w szyciu patchworku/quiltu, jak i ubrań lub przedmiotów dekoracyjnych. Autorka podpowiada co będzie niezbędne do tworzenia i jak ustawić maszynę, pokazuje krok po kroku (z mnóstwem zdjęć), na czym polegają poszczególne techniki i jakie miała pomysły na ich wykorzystanie.

W spisie treści zawarto porady i szerokie opisy przeróżnych technik szycia, sklejania, zszywania, cięcia i wszystkiego co związane z patchworkiem. Jest to zatem pozycja która stanowi kontynuację pierwszej ksiażki Pani Marzeny dotyczącej tej techniki.

Na ten moment książkę można nabyć u autorki poprzez zgłoszenie mailowe, w późniejszym czasie możemy spodziewać się szerszej sprzedaży w sklepach.

https://www.facebook.com/marzena.krzewicka.3

Ponieważ nie jest tajemnicą, że nasza firma jest jednym z kilku sponsorów tego wydawnictwa, serdecznie ją polecamy!