58. JAPAN DIY HOMECENTER SHOW 2022

 

Doroczne japońskie targi DIY, odbywały sie w dniach 25-27 sierpnia br w Międzynarodowej Hali Wystawowej Makuhari Messe. Tematem przewodnim teogorocznych targów było "Domowe centrum, na którym zawsze możesz polegać - pokoloruj swoje życie z nowym DIY".  

Tak jak w latach ubiegłych targi gromadziły wystawców związanych z szeroko pojętym "Do It Yourself" domowego majsterkowania, czyli branże produkcyjną, sprzedaż hurtową i detaliczną oraz tą związaną z artykułami życia codziennego. Organizatorzy poprzez temat targów chcieli zwrócić uwagę na wzrost świadomości oraz zapotrzebowania odbiorców na domowe majsterkowanie z uwagi na klęski żywiołowe i pandemię a przez to często konieczność wykonywania przedmiotów codziennego użytku we własnym zakresie. Podczas targów odbiorcy spośród 327 wystawców mieli mozliwość zagłębiać się w techniki, produkty czy metody DIY, które mogli dopasować do swoich gustów i preferencji. Targi w tym roku odwiedziło 20 447 osób. 

Swoje stoisko zaprezentowała również OLFA, skupiając się głównie na przedstawieniu nowego noża/skrobaka BTC-1/DX z głowicą do zmiennego kątowego ustawienia ostrza. Narzędzie sprawdza się doskonale w przypadku cięcia skóry lub czyszczenia powierzchni w sytuacji utrudnionego dostępu do niej . Nóż wkrótce dostępny będzie również w sprzedaży w Polsce.