Bezpieczne noże OLFA dla dzieci

Używanie ostrych narzędzi przez dzieci wydaje się połączeniem cokolwiek ryzykownym. Ale jeśli narzędzia zostaną zaprojektowane specjalnie tak, aby nasze pociechy mogły z nich bezpiecznie korzystać, to co wtedy?
OLFA wychodzi naprzeciw potrzebom różnych użytkowników, a szczególnie jeśli są nimi właśnie dzieci! Przygotowywanie wycinanek, papierowych zabawek czy nawet przebrań to codzienność każdego przedszkolaka i jego rodziców, którzy chcą zadbać o to aby w trakcie zabawy nikomu nie stała się krzywda. 
Specjalnie zaprojektowane noże ESK-1 oraz TS-1 dzięki maksymalnemu zabezpieczeniu ostrza umożliwiają korzystanie z nich nawet przez dzieci. Seria noży bezpiecznych SK dzięki ostrzu ukrytemu w rękojeści lub automatycznym jego chowaniu sprawia, że używanie ich zabezpiecza przed przypadkowym skaleczeniem. Na koniec zużyte ostrze możemy bezpiecznie przechować w specjalnym pojemniku.
Na potrzeby DIY dla dzieci OLFA uruchomiła stronę pod nazwą TSUKURUTO, na której możemy odnaleźć wiele inspiracji i szablonów do tworzenia papierowych zabawek z wykorzystaniem bezpiecznych narzędzi OLFA. W zabawie wspierają nas trzech ninja:  Kiruto, Namiito oraz Nukitto, którzy dbają aby każdy element wycinanki był łatwy, szybki i bezpieczny! 
 

Pasuje do

OLFA ostrze ESKB-1/2B

OLFA ostrze ESKB-1/2B

Specjalne ostrze segmentowe do noża ESK-1

OLFA ostrza TSB-1

OLFA ostrza TSB-1

Ostrze do noża TS-1

OLFA model SK-15

OLFA model SK-15

Nóż bezpieczny z niewymiennym ukrytym ostrzem

OLFA model TS-1

OLFA model TS-1

Nóż, który przecina tylko jedną warstwę

OLFA model ESK-1

OLFA model ESK-1

Bezpieczny nóż segmentowy dla początkujących

OLFA model DC-3

OLFA model DC-3

Poręczny pojemnik do odłamywania i przechowywania zużytych ostrzy