Trzeci wymiar patchworku

Konkurs rozstrzygnięty, nagrody rozdane

Niezwykłe rozwiązania i niezwykłe pomysły – tak chyba najlepiej można opisać trójwymiarowe patchworkowe prace wykonane w ramach konkursu “Trzeci wymiar patchworku” zorganizowanego przez grupy Patchwork Mazowiecki oraz Polska Szyje. Podczas wernisażu, w siedzibie fundatora głównej nagrody firmy EMB Systems, poznaliśmy zwycięzców w pięciu konkursowych kategoriach. Zgloszone do konkursu prace oceniało Jury w składzie: Joanna Lohn, Marianna Oklejak, Marzena Krzewicka, Aga Kobus i Grzegorz Goworek (StudioOrganic), Jan Leśniak przy wsparciu Anny Sławińskiej i Pauliny Rogalskiej.

  • Grand Prix za pracę „Fotel z aniołami” i nagrodę ufundowaną przez firmę EMB Systems owerlok Brother M343D otrzymała Anna Zychora-Duda.
  • 1 nagrodę w kategorii „ubrania i dodatki” za pracę „Kardigan” w postaci vouchera na kursy organizowane przez szkołę Warszawa szyje otrzymała Katarzyna Pleśniak.
  •  1 nagrodę w kategorii home decor za pracę „Parawan” w postaci maty, noża krążkowego i linijki ufundowanych przez firmę OLFA dostała Sylwia Ignatowska.
  • 1 nagrodę w kategorii „Torebki, kosmetyczki, saszetki” za komplet torebek i plecak w postaci zestawu wykrojów Simlicity wraz z pudełkiem ufundowany przez www.patterns-wykroje.pl otrzymała Hanna Siebierwska.
  • 1 nagrodę w kategorii „Zabawki” za pracę „Big red – koń przytulanka” w postaci zestawu tkanin i nici do patchworku ufundowaną przez firmę Lalabaj otrzymała Paulina Rogalska.
  • 1 nagrodę w kategorii „Kreatywność bez granic” za pracę „Koci plac zabaw” w postaci zestawu szablonów do patchworku ufundowanego przez www.patterns-wykroje.pl otrzymała Paulina Rogalska.
  • nagroda publiczności w postaci kursu „żyj z pasją i z pasji” ufundowana przez firmę Ba-Ha-Art zostanie ogłoszona po policzeniu głosów publiczności wystawy w dniu 28 marca 2021r.

 

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć wszystkie zgłoszone do konkursu trójwymiarowe patchworki, zapraszam na stronę https://www.trzeciwymiarpatchworku.pl/