Targi DIY 2017 w Tokio

 

To już 53-cie (uwzględniając całkowitą liczbę imprez w Japonii Wschodniej i Zachodniej ) japońskie targi branży Do It Yourself , które po raz pierwszy odbyły się w 1978 roku. Aktualnie targi te są jedną z największych w Japonii kompleksowych wystaw związanych ze stylem życia i mających na celu popularyzację praktykowania DIY - przyczyniając się do ogólnego rozwoju przemysłu zaopatrującego centra artykułów do usprawnień i naprawy domów.

Motywem tegorocznych targów było hasło "Spróbuj i poczuj, że możesz zrobić to sam! Centra ulepszania domów - warsztaty przyszłości ". Temat ten wyraża chęć przekazania odwiedzającym chęci samodzielnego tworzenia zaawansowanych rzeczy – nie tylko prostego rzemiosła. Doroczne targi DIY Homecenter Show poprzez współpracę między producentami, hurtownikami i sprzedawcami detalicznymi produktów i materiałów związanych z DIY , oferują pod jednym dachem szeroką gamę produktów i usług i prowadzących do wymiany pomysłów i ulepszania wizerunku branży w bezpośredniej konfrontacji z konsumentami.

Targi DIY to stałe miejsce, w którym można spotkać stoisko firmy OLFA prezentującej swoim krajowym oraz azjatyckim klientom nowości na nadchodzący rok.