Targi Creativeworld 2023 we Frankfurcie

Creativeworld to największe na świecie targi artykułów hobbystycznych, rękodzielniczych i artystycznych zrzeszające najważniejszych producentów branży DIY z całego świata. Kolejna ich edycja odbyła się w dniach 4 - 7 lutego 2023 roku we Frankfurcie nad Menem.

Creativeworld to międzynarodowe targi podczas których każdy związany z branżą dekoracyjną, rzemiosła, hobby czy projektowania znajdzie dla siebie masę inspiracji. Wystawcy prezentują innowacyjne artykuły do ​​kreatywnego hobby, materiały do ​​grafiki i rekwizyty dla artystów, rękodzieło i projektowanie tekstyliów, a także graffiti i street art. Produkty do kreatywnego pisania i rysowania idealnie uzupełniają i wzbogacają różnorodną ofertę produktów Creativeworld. Temat przewodni tegorocznych targów to "Where Ideas Turn Into Success" - "Gdzie pomysły przeradzają się w sukces", który sugeruje ogromny potencjał sztuki DIY i jej wpływu na dzisiejszy rynek.

Wśród wystawców znalazła się również firma OLFA prezentując zarówno nowości jak i znane już narzędzia - ale w nowych wersjach kolorystycznych.

 

Fot: https://creativeworld.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html