Targi Creativeworld 2020

 

Po czterech żywych, żywych i niezwykle udanych dniach 10th Creativeworld  świat zamknął swoje podwoje 28 stycznia. Po raz kolejny targi imponująco pokazały swoją pozycję wiodącej międzynarodowej platformy dla sektora hobby, rzemiosła i artykułów dla artystów. „Creativeworld stało się miejscem spotkań międzynarodowego sektora z kupującymi z całego świata, którzy wymieniają tam pomysły i informacje.

Dzięki 369 producentom z 40 krajów i 9 201 handlowcom ze 102 krajów, Creativeworld jest większy i bardziej międzynarodowy niż kiedykolwiek wcześniej. Na całym świecie nie ma innego wydarzenia oferującego tak międzynarodową różnorodność. Ogromne międzynarodowe zapotrzebowanie na produkty dla majsterkowiczów odzwierciedla fakt, że 69% odwiedzających pochodzi spoza Niemiec. Po Niemczech najwięcej odwiedzających przybyło z Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii i Francji. Szczególnie dobrze reprezentowane wśród krajów spoza Europy były USA, Rosja, Izrael, Australia i Japonia.

Wśród wystawców oczywiście OLFA Corporation na pięknym stoisku -  jak zwykle z nowymi propozycjami. Wśród nich m.in. unikalne ostrza do skalpela AK-4, wygodne opakowania ostrzy LB-30B i LBB-30B, detaliczne opakowania noży bezpiecznych SK-15 itd.