Konkurs patchworkowy

Wszelkie inicjatywy związane z szyciem patchworków są bliskie naszemu sercu. Powody są przynajmniej dwa.  Pierwszy z nich to fakt, że firma OLFA produkuje i oferuje narzędzia do cięcia tkanin szczególnie przydatne w procesie przygotowywania patchworków . Drugi powód jest natury artystycznej i estetycznej. Patchworki to możliwość zaprezentowania swojej artystycznej wrażliwości i technicznej biegłości w tworzeniu tekstylnych dzieł sztuki, przepełnionych kształtami i barwami.
I oto teraz przed nami kolejne, warte nagłośnienia wydarzenie.  W imieniu Organizatorów zapraszamy wszystkich miłośników szycia do wzięcia udziału w konkursie „Trzeci wymiar patchworku”.

Nie musisz być profesjonalistą, nie potrzebujesz dyplomów – wystarczy Twoja chęć. Nadchodzące długie zimowe wieczory możesz wykorzystać do stworzenia czegoś niezapomnianego, pięknego i super praktycznego. A przy okazji wygrać jedną z bardzo atrakcyjnych nagród, wśród których jest zestaw narzędzi OLFA. A ten link poprowadzi Cię do strony konkursowej 

https://sklep.polskaszyje.com.pl/uncategorized/konkurs/