Creativeworld 2019

Creativeworld to wiodące międzynarodowe targi branży artykułów hobbystycznych, rękodzieła i artystów,  to platforma biznesowa, innowacyjna kuźnia i barometr trendów w jednym. W dniach 26-29 stycznia 2019 roku,  362 producentów z 44 krajów pokazało we Frankfurcie nad Menem  niezrównane spektrum produktów.

Kreatywne projekty i rękodzieło prezentowane we Frankfurcie to coś więcej niż hobby. Branże te reprezentują trendy dla wszystkich pokoleń. Promują  artykuły do zwiększania umiejętności motorycznych dzieci i ich rozwoju intelektualnego. Dla dorosłych - podążają za tendencją do kolorowania i ręcznego pisania jako przeciwwagą dla codziennego cyfrowego życia. Dla seniorów - rzemiosło, które pomaga utrzymać sprawność i promuje komunikację między nimi.

Targi Creativeworld we Frankfurcie nad Menem to magnes dla najlepszych decydentów. Tego roku targi  przyciągnęły ponad 9250 odwiedzających, z czego 67 %z nich przyjechało spoza Niemiec. W ciągu ostatnich lat targi te stały się wiodącą imprezą dla branży i stały się najsilniejszym magnesem dla decydentów z handlu hurtowego, detalicznego i specjalistycznego. Dotyczy to również marketów budowlanych, centrów ogrodniczych, handlu internetowego, firm wysyłkowych i użytkowników komercyjnych, takich jak akademie sztuki, instytuty edukacyjne i placówki opiekuńcze. Oferty produktów dla sektora kreatywnego i rękodzieła - w przyjaznych dla użytkownika kompletnych zestawach, stanowią interesujące poszerzenie oferty produktów dla handlu zabawkami i książkami, a także sklepów spożywczych i drogerii. Coraz więcej kupujących z tych segmentów korzysta z Creativeworld jako platformy zamówień.

Wśród wystawców oczywiście OLFA Corporation na pięknym stoisku, jak zwykle z nowymi produktami : nożykiem dla dzieci ESK-1, stylizowanym nożem segmentowym XMT-1, nożem bezpiecznym SK-15 i ostrzem krążkowym RB60H.

Na stoisku można było również podziwiać prace dwóch japońskich artystów. Masaki Odaka wykonuje swoje prace z tektury a Keizo Hayashi „rzeźbi” w papierze w technice chōshi .