Creativeworld 2018

 

Creativeworld to najważniejsze na świecie międzynarodowe targi sektora artykułów dla hobby, rzemiosła i artystów, odbywające się co roku we Frankfurcie nad Menem.  Na Creativeworld, wystawcy prezentują nowe produkty, techniki i materiały dla sztuki dekoracyjnej & rzemiosła i kreatywnych hobby, dla grafików i projektantów tkanin. 
Dla hurtowników i detalistów, marketów i centrów ogrodniczych, dla handlu internetowego i wysyłkowego, dla użytkowników komercyjnych i dla wszystkich z profesjonalnym zainteresowanie tematem targi Creativeworld są idealnym miejscem spotkań. Jako biznesowa platforma nowych trendów targi te są pierwszym portem do zawinięcia na początku roku biznesowego.

Tegoroczna edycja targów Creativeworld 2018 odbyła się w dniach 27-30 stycznia pod hasłem "Have a nice DIY to your business ". Dzięki wieloaspektowemu programowi wydarzeń impreza ta może pochwalić się liczbą 336 wystawców z 39 krajów, ale również imponującym zainteresowaniem 9266 odwiedzających z 104 krajów.

Wśród wystawców -  firma OLFA Corporation na pięknym stoisku z pracami japońskiego artysty Hideto Yagi, wykonanymi oczywiście przy pomocy narzędzi OLFA.