Cotygodniowe warsztaty modelarskie w Łodzi !

 

Kolejne miejsce, w którym raz w tygodniu modelarze mogą nacieszyć się w niczym nieskrępowaną kreatywnością i dostępem do profesjonalnie wyposażonej modelarni. Budowa oraz malowanie modeli plastikowych, figurek, popiersi oraz makiet terenowych. Od konstrukcji historycznych po Science-Fiction.
Zorganizowane zajęcia dla dzieci i młodzieży/dorosłych prowadzone przez Sergiusza Pęczka - redaktora naczelnego The Weathering Magazine (kwartalnika modelarskiego wydawanego w 9 językach). Komfortowe warunki pracy w nowoczesnej bogato wyposażonej pracowni. Narzędzia i materiały do budowy i malowania modeli oraz surowce do wykonania makiet dostępne bez ograniczeń.
Na miejscu pełna paleta farb Tamiya, Mr. Color, Ammo by Mig Jimenez, Citadel, Alclad II, chemia do postarzania modeli Ammo, kleje i rozcieńczalniki, narzędzia Tamiya, Proxxon, Olfa, ciche kompresory Harder&Steenbeck, aerografy Mr. Hobby (Iwata), Harder and Steenbeck, Ammo Aircobra. Możliwość wykonywania profesjonalnych zdjęć ukończonych modeli.

https://www.facebook.com/warsztatymodelarskielodz/