Nowy limitowany nóż i mata OLFA

 

Anime to nieodłaczna częśc japońskiej kultury, dlatego też nie dziwi nas fakt najnowszego pomysłu firmy OLFA nawiązującego do kreskówki “TIGER & BUNNY 2”. Limitowany nóż „Cyc Cutter” oraz mata „Cutter Mat A3 Origami Cyclone Model” zostały zaprojektowane z motywami inspirowanymi bohaterem „Origami Cyclone”,  takimi jak ostrze “shuriken” i charakteryzacja “kumadori”, oraz rękojeścią wykończoną w kolorze kombinezonu postaci.
Nóż wyposażony jest w ostrze segmentowe o krawędzi tnącej 30°, umożliwiające wykorzystanie go do prac modelarskich, rękodzieła, projektowania czy w każdej innej czynności życia codziennego. Jego budowa pozwala na korzystanie z niego zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne a dodatkowa blokada ostrza zapewnia zwiększenie bezpieczeństwa podczas cięcia.
Mata warstwowa w rozmiarze A3 z nadrukowaną siatką w odstępach 1 cm, na obu stronach posiada wizerunek i atrybuty bohatera oraz logo jego sponsora „Helperidese Finance”.
Nowe produkty - przeznaczone na rynek japoński, będą w ograniczonych ilościach dostępne w przedsprzedaży od 24 kwietnia 2023 r. na oficjalnej stronie sklepu online OLFA: https://store.olfa.co.jp/